Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina sameklēt sev tuvāko talkas vietu

Latvijas pilsētās un novados notiek aktīva gatavošanās Lielajai Talkai, kas šajā gadā norisināsies 27. aprīlī no pulksten 9.00 līdz 15.00. Jau šobrīd Lielās Talkas kartē iespējams meklēt sev tuvāko vai interesantāko talkošanas vietu, lai pievienotos kuplajam talkotāju pulkam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ierasts, Lielās Talkas ietvaros norisināsies gan sakopšanas, gan labiekārtošanas talkas. Šobrīd talkai pieteiktas jau 306 atkritumu savākšanas un 159 labiekārtošanas talkas vairāk nekā 360 vietās Latvijā – talkošanas vietu piedāvājums ir gana plašs un daudzveidīgs, nereti talkotāji izvēlas talkot kādā līdz šim neapmeklētā vietā, lai iepazītu Latviju. Lūk, daži piemēri no Alūksnes un Smiltenes novadiem:

Piemēram, Alūksnes novada pašvaldības iestāde “ALJA” un biedrība “C.albula” aicina pievienoties talkai Kolberģa pludmalē, lai kopā sakoptu iecienīto peldēšanas vietu. Talku iecerējis arī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”, kas palīdz Ukrainas civiliedzīvotājiem jau kopš kara sākuma Ukrainā. Arī ukraiņu kopiena vēlas darīt labo un viena no šādām iespējām ir piedalīšanās talkā. Šis būs jau trešais gads, kad organizācija uzkopj bānīša sliedes līdz Pullānkalna pieturai. Malienas pagasta Brencos predzēts sakopt bijušas Malienas pamatskolas teritoriju, Koberģī – dīķa skvēru, Annas pagastā plānots sakopt Ezeriņu kapsētu. Trapenē notiks uzkopšana ciema teritorijā un labiekārtošanas darbi sporta zāles teritorijā. Savukārt Jaunannā tiks labiekārtota atpūtas vieta “Zaķu sala” un pastaigu taka “Bebru valstība”.

Tas nebūt nav viss, aicinām ikvienu ielūkoties talkošanas vietu piedāvājumā www.talkas.lv un atrast sev piemērotāko talkošanas vietu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pievienotie attēli, kas aizvadītajās brīvdienās tapuši Alūksnes pilsētā “Sīļu” autobusu pieturā pierāda, ka vēl tāls ceļš ejams līdz izpratnei par sakoptu Latviju. Iespējams, ka arī šis televizoru “parks” talkā atradīs savu īsto vietu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.