Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vienkāršota nodokļu nomaksas kārtība

Mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem ar šo gadu vienkāršota nodokļu nomaksas kārtība. Deklarācijas veidlapas aizpildāmas Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Skaties.lv

Jaunā deklarācija par 2021. gada gada pirmo ceturksni jāiesniedz laikā no 1. līdz 15.aprīlim, informē Komunikācijas departamenta direktors Aleksis Jarockis. Iesniedzot deklarāciju par šā gada pirmo ceturksni, mikrouzņēmumiem tajā jānorāda ceturkšņa apgrozījums sadalījumā pa tā mēnešiem, bet no tā izrietošo nodokļa summu elektroniskās deklarēšanas sistēma aprēķinās automātiski.

Deklarācija jāsniedz tikai par to ceturksni, kurā mikrouzņēmumam ir bijis apgrozījums, kā arī tad, ja apgrozījums bijis tikai vienā vai divos pārskata ceturkšņa mēnešos. Ja apgrozījums nevienā no ceturkšņa mēnešiem nav bijis, deklarācija nav jāsniedz.

Mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem, kas reģistrēti līdz 2020. gada beigām, papildus minētajai informācijai par 2021. gada pirmo un otro ceturksni deklarācijā jānorāda arī katra darbinieka ienākumi katrā mēnesī. Ja mikrouzņēmumā nodarbināts tikai tā īpašnieks un mikrouzņēmumam nav citu darbinieku vai īpašnieku, šo informāciju var nenorādīt.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.