Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Varēs saņemt barikāžu dalībnieku statusa apliecības

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība aicina Gulbenes, Smiltenes, Valmieras un Alūksnes novadu iedzīvotājus 26. septembrī, plkst. 13.00 Valkā, Beverīnas ielā 3 saņemt barikāžu dalībnieku statusa apliecības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Republikas Saeima 2017. gada 22. jūnijā pieņēma likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu” un, ar likumu noteikts, ka barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību izsniedz 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība.

2018. gada 20. martā Ministru kabinets pieņēma noteikumus Nr. 172 “Noteikumi par 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecības paraugu un apliecības izsniegšanas un reģistrācijas kārtību”, kas ļauj apliecības barikāžu dalībniekiem izsniegt ne tikai Rīgā, Krāmu ielā 3, bet arī izbraukumos uz Latvijas novadiem.

Tāpēc Gulbenes, Smiltenes, Valmieras un Alūksnes novadu iedzīvotāji, kas ir saņēmuši kādu no barikāžu apbalvojumiem – 1991. gada barikāžu dalībnieka Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu par piedalīšanos Latvijas neatkarības aizstāvēšanā 1991. gada janvārī – augustā ir aicināti šī gada 26. septembrī Valkā, Valkas novada pašvaldības ēkā Beverīnas ielā 3, sākot no plkst. 13.00 līdz 17.00 saņemt barikāžu dalībnieka statusa apliecību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzi jāņem savs apbalvojums (Piemiņas zīme vai Pateicības raksts) vai tā kopija un personu apliecinošs dokuments (Pase vai ID karte).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.