Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Var iesniegt pieteikumus konkursam “Laukiem būt!”

Līdz nākamā gada 11.janvārim jaunieši, kuri absolvējuši Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotās mācības par uzņēmējdarbības sākšanu, aicina pieteikt savu biznesa ideju konkursā “Laukiem būt!”, pretendējot arī uz naudas balvu idejas īstenošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā pieteikumu var iesniegt ikviens šo mācību absolvents, kurš tās beidzis pēdējo trīs gadu laikā. Ideju autoriem sava iecere jārealizē lauku reģionos vai mazpilsētās ar iedzīvotāju skaitu līdz 15 000. Piedāvātā ideja var būt jau ieviesta vai vēl tikai izstrādes stadijā.

LLKC Alūksnes biroja Uzņēmējdarbības konsultante Sarmīte Svilāne stāsta, ka no 2018. līdz 2020.gadam Alūksnē mācībās piedalījušies 19 jaunieši. “No tiem trīs jaunieši jau ir startējuši pasākumā “Laukiem būt!”. Piedalīties var arī šoreiz, taču ar citu projektu,” norāda S.Svilāne.

Konkursā idejas iesniedzamas trīs kategorijās – lauksaimniecība, tostarp lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana, nelauksaimnieciskā darbība laukos – ražošana – un nelauksaimnieciskā darbība laukos – pakalpojumu sniegšana.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.