Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vaļasprieks – dzimtas koku veidošana

Alūksnietes Sanitas Mihelsones – Pilskalnes vaļasprieks jau vairākus gadus ir dzimtas koku veidošana. Tāds jau tapis pašai par savu spēcīgo un strādīgo Pilskalnu dzimtu, Sanita labprāt palīdz arī citiem, kuri izrāda šādu interesi, veidot dzimtas kokus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanita atzīst – interese par savu dzimtu viņai raisījās jau bērnībā, kad patika klausīties vecmāmiņu un vectēva stāstos par viņu bērnību, jaunību, kara laiku dzīvi, tradīcijām, kopā būšanu, svētku svinēšanu un citām norisēm. Veidojot dzimtas koku, Sanita cenšas, lai būtu aprakstītas vismaz septiņas paaudzes, jo savulaik kaut kur lasījusi, ka tā veidot šo nozīmīgo informācijas apkopojumu ir pareizi. Viņa uzsver – daudz interesantas informācijas var atrast arī internetā, galvenais – liela pacietība un gribēšana to darīt, tomēr informācija tiek gūta arī daudzos citos avotos.

Plašāk par S. Mihelsones – Pilskalnes vaļasprieku, pārdomas par dzimtas būtību un padomus, kā rīkoties, ja arī jūs vēlaties sākt veidot savas dzimtas koku, lasiet “Alūksnes un Malienas Ziņas” 26. marta numurā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.