Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vakcinācija pret COVID-19 Alūksnes vakcinācijas centrā – 27., 29. un 30. maijā

Vietnē www.manavakcina.lv iepriekšējam pierakstam vakcinācijai pret COVID-19 Alūksnes vakcinācijas centrā ir atvērti trīs datumi šonedēļ – 27., 29. un 30. maijs. Vakcināciju paredzēts veikt ar Pfizer/BioNTech vakcīnu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi, ka Alūksnes vakcinācijas centrā vakcinēties pret COVID-19 ir iespējams ikvienam Alūksnes un apkārtējo novadu iedzīvotājam. Aicinām par iespēju vakcinēties informēt arī savus ģimenes locekļus, tuviniekus un kaimiņus!

No pulksten 9.00 līdz 10.00 šajos datumos ir SENIORU STUNDA, kad seniori var doties vakcinēties bez iepriekšēja pieraksta.

Alūksnes vakcinācijas centrā ir iespējams vakcinēties jauniešiem no 16 gadu vecuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iestādes un uzņēmumi aicināti organizēt kolektīvo vakcināciju saviem darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem. Informācija, kā pieteikties kolektīvajai vakcinācijai, atrodama Nacionālā veselības dienesta mājas lapā: https://www.vmnvd.gov.lv/lv/informacija-par-kolektivo-pieteiksanos-vakcinacijai-pret-covid-19

Atgādinām, ka iepriekš pierakstīties vakcinācijai var:

1) Vietnē www.manavakcina.lv, autorizējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem vai e-parakstu;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2) Zvanot pa tālruni 8989.

Alūksnes vakcinācijas centrs atrodas Brūža ielā 7, Alūksnes Kultūras centrā. Tas ir atvērts noteiktos datumos, tādēļ par iespējamiem turpmākiem vakcinācijas datumiem, kā arī iespēju saņemt vakcīnu, gaidot dzīvajā rindā, aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv vai Alūksnes novada sociālo tīklu kontos Facebook, Twitter, Draugiem, kā arī vietējos plašsaziņas līdzekļos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.