Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzlabos Vaidavas dabas taku

Vaidavas dabas taku, kas vijas gar Vaidavas upi un tās gleznainajiem krastiem, Apes novada pašvaldība grib uzlabot un modernizēt. Finansējums šiem darbiem plānots no dabas resursu nodokļa ieņēmumiem, kur pašvaldībai uzkrājums šobrīd ir 64 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iespēja darīt darbus ir pateicoties tam, ka izveidojies uzkrājums no dabas resursa nodokļa maksājumiem. Vaidavas dabas taka ir Apes cilvēku rokām veidots sirds darbs, un elementi tajā ir pašu iedzīvotāju veidoti, iesaistoties arī pašvaldībai, kas visu šo laiku taku ir uzturējusi. Jaunie plānotie takas objekti iecerēti ilgtspējīgi, ar informatīvu saturu, stāstot par mūsu dabas daudzveidību, tostarp unikālo Vaidavas upes pērleni, kas kādreiz bijusi un varbūt arī atjaunosies, ja mēs dzīvosim “zaļi”, nepiesārņojot upi un vidi kopumā,” sēdē skaidroja Apes novada domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju.

Pašvaldība jau noslēgusi līgumu ar projektētāju Vinetu Radziņu, kura izstrādās Vaidavas dabas takas plānu, iekļaujot jaunus elementus. Projektēšana izmaksās 1822 eiro.

Vairāk lasi 29.janvāra laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas” vai lasi laikrakstu elektroniski.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.