Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uzlabo darba apstākļus zobu tehniķēm Alūksnē

SIA “Alūksnes primārās aprūpes centrs” vai tautā dēvētā poliklīnika pagājušā gada nogalē ar telpām nodrošināja jaunatvērto SIA “Amālija 2020” zobārstniecības praksi un izremontēja darba telpas arī poliklīnikā strādājošajām zobu tehniķēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Poliklīnikas vadība vēl pagājušajā gadā rada finanšu līdzekļus, lai veiktu remontu zobu tehniķu darba kabinetā ēkas otrajā stāvā. “Esošā telpa laika gaitā bija ievērojami nolietojusies, tādēļ radām līdzekļus, lai to sakārtotu. Nomainījām telpā griestus, ielikām jaunus logus, uzlabojām apgaismojumu, ierīkojām ventilāciju, visu sakārtojām tā, lai darbiniecēm būtu ērti strādāt un klientiem patīkami šeit iegriezties,” laikrakstam stāsta SIA “Alūksnes primārās aprūpes centrs” izpilddirektors Rolands Puriņš. Remontu par poliklīnikas finanšu līdzekļiem, kuru apjomu iestādes izpilddirektors laikrakstam gan neatklāj, veica Alūksnes uzņēmums SIA “Ozolmājas”. Ar šo uzņēmumu, kā atzīst R. Puriņš, poliklīnikai jau agrāk izveidojusies veiksmīga sadarbība, un tāda tā bijusi arī tagad.

Par remontu darba telpā priecīgas ir arī abas tur strādājošās zobu tehniķes Sarmīte Mitrofanova un Iveta Stavecka. Viņas atzīst, ka remonts kabinetā patiešām bija nepieciešams. Papildus nu iegūtajai gaišajai darba telpai viņas ir gandarītas arī par to, ka poliklīnika darbam iegādājusies arī jaunu slīpmašīnu.

Vairāk par šo lasi 16. februāra laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”. Vai e-avīzē šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.