Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās Izglītības un sporta centra būvdarbi Alūksnē

DCIM\100MEDIA\DJI_0310.JPG

Pēc spāru svētku nosvinēšanas jūnija sākumā strauji turpinās Izglītības un sporta centra būvdarbi Jāņkalna ielā 17A, Alūksnē, un šobrīd ēka jau iegūst ārējo vizuālo tēlu, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik būvdarbi ir nonākuši līdz posmam, kad ir plānots noslēgt ēkas norobežojošo konstrukciju – sienu, logu, jumta – izbūvi. Gandrīz pilnībā izbūvēts jumta nesošais profils un tuvākajā laikā plānots uzsākt jumta siltināšanas un hidroizolācijas seguma izbūvi. Noslēdzot jumta konstrukcijas darbus, būvnieki turpinās veikt iekšdarbus – grīdas, starpsienu izbūvi.

Ēkas iekšienē ir uzsākta iekšējo inženiertīklu – apkures, ventilācijas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūve. Topošajam Izglītības un sporta centram ir salikta lielākā daļa logu – plašas tonētas vitrīnas, kas nodrošinās sportot gribētājiem privātāku atmosfēru sporta nodarbību laikā. Nākamais iekšdarbu posms paredzēta grīdu izbūve, kam sekos ģipškartona konstrukcijas starpsienas būvniecība un atlikušo nepieciešamo inženiertīklu izbūve starpsienās.

Jūlijā plānots turpināt ārējo inženiertīklu izbūvi. Pēc šo darbu pabeigšanas varēs sākt teritorijas labiekārtošanu – asfaltēšanu, bruģēšanu, teritorijas apgaismojuma uzstādīšanu. Kā projektā paredzēts, ir nojaukts vecais sporta skolas angārs. Šobrīd gan tā vietā vēl ir būvgružu kaudzes, taču jūlijā tās paredzēts sadrupināt un uzsākt stāvlaukuma izbūvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu “Izglītības un sporta centra izveide Alūksnes pilsētā”” Alūksnes novada pašvaldība īsteno kā augstas gatavības projektu ar atbalstu no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas. Darbus objektā veic SIA “MONUM”, projekta autors – SIA “BM-projekts”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Inese Zīmele-Jauniņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.