Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās akcija “Sezonas darbi”

Foto: NVA

Lai veicinātu sezonas darbu devēju un sezonas darbu meklētāju satikšanos, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kopš šī gada marta īsteno akciju “Sezonas darbi”, aicinot darba devējus, kuri meklē sezonas darbiniekus, reģistrēt darba piedāvājumus NVA CV un vakanču portālā (cvvp.nva.gov.lv) vai jebkurā NVA filiālē visā Latvijā. Alūksnes Sezonas darbu akcijas 2021 Alūksnes filiāles atbildīgā kontaktpersona Aiva Jakobsone. Alūksnes novadā iespēja pieteikties Ieguves, apstrādes rūpniecības un karjeras izstrādes darbā, kur SIA Laflora aicina darbā kūdras ieguves palīgstrādniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba devēju reģistrētās sezonas vakances tiek operatīvi publicētas sadaļā “Sezonas darbi” NVA tīmekļvietnē un ik dienu aktualizētas. Līdz ar to darba meklētājs šajā sadaļā var ērti un ātri iegūt informāciju par aktuālajām sezonas vakancēm viņam tuvākās NVA filiāles apkalpošanas teritorijā, piemeklēt sev vispiemērotāko sezonas darba vietu un pieteikties tai. Atgādinām, ka NVA reģistrētais bezdarbnieks, strādājot sezonas darbus, var saglabāt arī bezdarbnieka statusu, ja ir nodarbināts uz noteiktu laiku, kas divreiz gada periodā nepārsniedz kopumā 120 dienas.

NVA akcijā “Sezonas darbi” jau ir iesaistījušies 90 darba devēju, piedāvājot 1164 aktuālās sezonas vakances dažādās darbības jomās. Vislielākais sezonas darbu vietu skaits šobrīd ir reģistrēts NVA filiālēs Siguldā (280 ), Limbažos (230) un Ogrē (117). Visaktīvāk sezonas darbu akcijā ir iesaistījušies Rīgas reģiona un Vidzemes darba devēji, viszemākā sezonas darbu devēju aktivitāte pagaidām novērojama Latgalē.

Darba devēji, kuri meklē sezonas strādniekus, NVA filiālēs var pieteikties arī vajadzīgo darbinieku atlases pakalpojumam. Lai pieteiktos vajadzīgo darbinieku atlases pakalpojumam, darba devējam ir jāsazinās ar to NVA filiāli, kuras apkalpošanas teritorijā atrodas darba vietas. Par sezonas darbu akciju atbildīgo NVA filiāļu darbinieku kontaktinformācija atrodama sadaļā “Sezonas darbi”NVA tīmekļvietnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.