Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Trūkst anesteziologa, pulmanologa un radiologa

Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izsludinātajam pašvaldības stipendiju konkursam trīs medicīnas speciālistu piesaistei darbam SIA “Alūksnes slimnīca” noteiktajā pieteikšanās termiņā nav pieteicies neviens pretendents.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde maijā izsludināja pieteikšanos pašvaldības stipendiju konkursam trīs medicīnas speciālistu piesaistei darbam SIA “Alūksnes slimnīca”.

Nepieciešams piesaistīt šādus speciālistus: anesteziologu, internistu/pulmonologu, radiologu. Ar informāciju par dokumentu iesniegšanu, prasībām pretendentiem un pretendentu vērtēšanas kritērijiem varēja iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā.

“Konkursam noteiktajā termiņā, tas ir, līdz 14. septembrim, nebija pieteicies neviens pretendents. Pašvaldība turpinās darbu, lai noskaidrotu, vai ir nepieciešams izsludināt atkārtotu konkursu, vai veikt grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī SIA “Alūksnes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa norāda, ka konkurss jaunajiem speciālistiem jāizsludina atkārtoti. Minētie trīs speciālisti slimnīcā ir ļoti nepieciešami.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.