Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Topošos studentus aicina uz Atvērto durvju dienu tiešsaistē

Foto: pixabay.com

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti, viņu vecāki un skolotāji varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas tiešsaistē notiks piektdien, 28. janvārī, no pulksten 12.00 līdz 18.00. Pasākumam iespējams reģistrēties platformā ienac.rtu.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa. Speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā ienac.rtu.lv katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem,” informē RTU Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja Dita Arāja.

Pasākuma dienā, sākot no pulksten 13.00, paredzēti dažādi pusstundu ilgi vebināri, kuros varēs uzzināt, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā un fizikā, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi, kādas – RTU ārpusstudiju aktivitātes un ko nozīmē būt studentam RTU.

Uz jautājumiem, kā “garšos” nākotne un kas to veidos, interesenti varēs rast atbildes RTU Zinātnes inovāciju centra veidotajā karjeras stendā “Nākotnes pārtikas veidotāji”, kur būs iespēja uzzināt inženierzinātņu lomu nākotnes pārtikas sistēmas veidošanā, pētniecības un inovāciju nozīmi jaunu produktu radīšanā, kā arī satikt jaunuzņēmējus, nozares vadošo uzņēmumu pārstāvjus, piedalīties izzinošās aktivitātēs un doties virtuālā ekskursijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties arī tie, kuri plāno studēt maģistratūrā – viņiem būs iespēja uzzināt maģistrantūras programmu piedāvājumu, savukārt tie, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, varēs iegūt informāciju par nepilna laika studijām. Būs iespēja arī ielūkoties RTU reģionālo studiju un zinātnes centru un Rīgas Biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās,” saka D. Arāja.

Patlaban universitātē nav iespējams paviesoties klātienē, tādēļ Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.