Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Teterevu fonds aicina NVO pieteikties atbalstam

Foto: Borisa un Ināras Teterevu fonda arhīvs

Visu Latvijas reģionu bezpeļņas organizācijas ir aicinātas iesniegt Borisa un Ināras Teterevu fondam projektu idejas, lai palīdzētu grūtībās nonākušiem cilvēkiem veikt dārzkopības darbus pārtikas sagādāšanai sev un līdzcilvēkiem. Organizācijas projektu ieceres var iesniegt līdz 31. martam fonda Programmas uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova, atbalstu ieguvušās organizācijas sarūpēs sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus gan novada trūcīgo ģimeņu piemājas dārzu ierīkošanai, gan biedrību pārziņā esošo dārzu apstādīšanai. Vasarā tās organizēs konsultācijas ģimenēm par dārza kopšanu, savukārt vasaras izskaņā un rudenī – par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu.

Lai pieteiktos programmas atbalstam, organizācijai vispirms līdz 31. martam fondam jānosūta īss projekta ieceres apraksts brīvā formā uz e-pastu (office@teterevufonds.lv). Ja organizācija saņems pozitīvu fonda atbildi un vēlēsies turpināt projekta pieteikšanas procesu, tā tiks aicināta sagatavot un iesniegt jau pilnu projekta pieteikumu un budžetu.

Pretendentus finansējuma saņemšanai aicinām rūpīgi iepazīties ar programmas “Pats savam SAIMES GALDAM” nolikumu programmas lapā (www.saimesgaldam.lv). Vienam projektam ieteicamais budžets ir līdz 1`750 eiro. Iecerēts piešķirt grantus vismaz 10 bezpeļņas organizācijām. Priekšroka tiks dota organizācijām, kuru projekti aptvers lielāku labuma guvēju – mājsaimniecību (jo īpaši ar bērniem) – skaitu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu 2010. gadā nodibinātais ģimenes labdarības fonds atbalsta izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicina kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.