Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Svinīgā atklāšana gaidāma pavasarī

Foto: Dace Plaude

Ekspluatācijā nodots Alūksnes Sporta centrs, un tā saimnieks – Alūksnes Sporta skola pamazām sāk tajā ievākties. Pašvaldība gan informē, ka pavasarī celtniekiem vēl būs jānovērš vairākas nepilnības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pagājušajā gadā ziemā iestājās ļoti strauji, tādēļ nevarēja paspēt izdarīt iecerētos apdares darbus, kas gan netraucē Sporta skolas darbam. Lai apmierinātu sabiedrības interesi, rīkosim atvērto durvju dienas, kad tām varēs pieteikties ikviens interesents un izstaigāt, apskatīt jaunās telpas,” sola domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Druvis Tomsons.

Objekts ir ievērojami liels, sabiedrībā ilgi gaidīts, tādēļ pavasarī, kad būs sakopta arī apkārtne, pašvaldība plāno rīkot svinīgus Sporta centra atvēršanas svētkus, kuros aicinās piedalīties visas centra tapšanā iesaistītās puses.

Remontdarbi vēl notiek arī Darba ielā, pa kuru pie Sporta centra varēs piebraukt ar autobusiem. “Tur gan bruģis jau ir uzklāts, tomēr, ņemot vērā nepiemērotos laika apstākļus, būvnieks informē, ka tas būs jāpielabo. Pašlaik Darba ielā rok kanalizācijas pagarinājumu, kas netika iekļauts Sporta centra projektā, bet, tā kā šajā vietā bija pirms tam pretrunīgi izstrādāta topogrāfija, kanalizācija pilsētas virzienā bija jāpagarina apmēram par 70 metriem. Ceru, ka pavasarī tiks sakārtots arī Darba ielas posms līdz Lielā Ezera ielai,” stāsta domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.