Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Svētku pārsteiguma dāvanā – malka

Ziemassvēku ieskaņā, jaunā gada priekšvakarā un tā sākumā Jaunlaicenes pagasta iedzīvotāji saņēmuši dāvinājumu – kurināmo malku no Jaunlaicenes pagasta “Lejasauguļu” īpašniekiem – brāļiem Andra Ata Lapkaša un Jāņa Eižena Lapkaša, kuri dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labas gribas izpausme
Kopumā Jaunlaicenes pagasta iedzīvotājiem uzdāvināti vairāk nekā 300 m3 kurināmas malkas un to saņēmušas 32 mājsaimniecības.
“Tā  bija brāļu iniciatīva, izvēle un labas gribas izpausme, malkas piegādi veica SIA “Latvijas Mežs”, bet pagasta pārvalde palīdzēja ar saziņu un to, kā aizbraukt pie attiecīgās ģimenes vai mājsaimniecības,” stāsta Jaunlaicenes pagasta pārvaldes vadītāja Aiga Mūrniece.

Sirsnīgs paldies
Jaunlaicenes pagasta pārvaldes vārdā viņa saka sirsnīgu un lielu paldies Andrim Atim un Jānim Eiženam Lapkašiem par labestīgo žestu un novēl Jaunajā gadā brāļiem un viņu ģimenēm veiksmi, enerģiju un stipru veselību.  A. Mūrniece un piebilst, ka Jaunlaicenes pagasta iedzīvotāji ir ļoti pateicīgi un priecīgi par negaidīto dāvanu, kas līdzinoties Ziemassvētku brīnumam.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.