Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

“Sudraba zīle ” nominācijā Tautsaimniecība

Šogad Alūksnes novada pašvaldības augstāko apbalvojumu “Sudraba zīle” nominācijā “Tautsaimniecība” saņem SIA “ABIO”, valdes priekšsēdētājs Intars Berkulis (no kreisās) un ražotnes vadītājs Ainārs Rencis, par mērķtiecīgu un nozīmīgu uzņēmuma izaugsmi nozarē, kā arī par atbalstu vietējai kopienai. SIA “ABIO” ražotnei rit 15. darbības gads, tā atrodas Annas pagastā. Uzņēmums ieguvis savu stabilu vietu starp Ziemeļvidzemes kokapstrādes uzņēmumiem un, kā paši uzņēmuma pārstāvji norāda, mērenā gaitā attīstās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Intara Berkuļa pārvaldība SIA “ABIO” rit jau septīto gadu, savukārt
Ainārs Rencis Annas pagastā strādā teju 18 gadus. Abi vienbalsīgi norāda, ka ir patīkami pārsteigti par pagodinājumu “Sudraba zīle”,
taču uzsver, ka tas noteikti nav tikai viņu nopelns. “Domāju, jebkurš uzņēmums, kas atrodas lauku vidē, mazajos pagastiņos Alūksnes novadā, ir pelnījis šo pagodinājumu. Zināms, ka lauku nostūros ir krietni mazāks iedzīvotāju skaits, tomēr ir liels gandarījums, ka arī šādās vietās uzņēmumi spēj strādāt un arī attīstīties,” uzsver I. Berkulis.

Latvijas Republikas dibināšanas 102. gadadienas svinīgā pasākumā Alūksnes Kultūras centrā nākamnedēļ bija paredzēts pasniegt Alūksnes novada pašvaldības augstāko apbalvojumu “Sudraba zīle” un 500 eiro naudas balvu (pirms nodokļu nomaksas) sešiem novada iedzīvotājiem par nozīmīgu veikumu vai sevišķiem nopelniem Alūksnes novada labā. Šobrīd valstī izsludināta ārkārtējā situācija, tādēļ publiskus pasākumus rīkot nedrīkst un par apbalvojumu pasniegšanu to saņēmējus informēs individuāli.
Arī “Alūksnes un Malienas Ziņas” sumina katru no apbalvojuma saņēmējiem!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.