Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Studenti ar labām Baltijas valstu valodu zināšanām aicināti pieteikties stipendijai

Studenti ar labām Baltijas valstu valodu zināšanām aicināti pieteikties stipendijai, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai veicinātu Lietuvas, Latvijas un Igaunijas valstu valodu un kultūras studijas, jau ceturto gadu tiek piešķirta Baltijas valstu universitāšu stipendija studentiem, kas prot visas trīs valodas.

Galvenais priekšnoteikums stipendijas iegūšanai ir Baltijas valstu valodu zināšanas – zināt vienu no trim oficiālajām valstu valodām C1 līmenī, bet abas pārējās – vismaz A2 līmenī. Universitātē skaidroja, ka stipendiju students var izmantot studijām citā universitātē vai arī realizējot kādu citu ar studijām saistītu mērķi.

Pieteikties stipendijai var visu studiju līmeņu studenti, tai skaitā ārzemju apmaiņas studenti, piedaloties atklātā konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā kārtā konkursa dalībniekam vajadzēs iepazīstināt ar sevi un uzrakstīt īsu eseju par kādu noteiktu tematu trīs Baltijas valstu valodās. Savukārt pēdējā kārtā tiksies trīs labākie kandidāti no katras universitātes, lai prezentētu sevi un savu piemērotību stipendijas iegūšanai. Tad arī tiks izvēlēts viens stipendijas saņēmējs, klāstīja universitātē.

Šogad stipendiju piešķirs Tartu Universitāte.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.