Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Šodien Apē Rudens gadatirgus

Šodien, 27. septembrī, Ape atkal virmo rudens gadatirgus vēsmās. Organizatori informē, ka uz tirgošanās andeli pieteikušies vairāk nekā 260 dalībnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Amatnieki un mājražotāji no tuvākiem un tālākiem novadiem šoreiz sarūpējuši gaļas, zivju, vistu kūpinājumus, putraimu desas un īstas rudzu maizes pīrāgus, sieru, medu, ķiploku izstrādājumus un mārtiņrožu stādus. Dažāda veida produkciju un piejūras veltes pat piegādās no Liepājas. Amatnieku un mājražotāju piedāvājumu, kā ierasts, varēs iegādāties gan pie skolas, gan pilsētiņas centrā, gan Ganību ielā.

Būs prāvs pulciņš arī rūpnieciskās produkcijas tirgotāju no Rīgas, Daugavpils, Cēsīm, Preiļiem, Limbažiem, Saldus, Brocēniem un citām vietām. Tā tiks izvietota Avotu ielā un autoostas laukumā,” stāsta Apes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane.

Viņa uzsver – ņemot vērā valstī noteiktos piesardzības pasākumus, tirgus organizatori stingi ņēmuši vērā izvietojuma un distancēšanās nosacījumus, tāpēc šogad tirgus teritorija būs daudz plašāka: no vidusskolas līdz pat tautas namam, šogad iekļaujot arī bijušā bānīša sliežu ceļu uz Ganību ielas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lai izdodas Apes rudens gadatirgū atrast sev piemērotākās preces, sajust īpašo tirgus atmosfēru un būt atbildīgiem, lai pasargātu sevi un citus,” rosina I. Ērmane.

Par autobusu pieturas pārcelšanu

Svētdien, 27. septembrī Pierobežas rudens gadatirgus laikā no pulksten 5.30 līdz 16.00 autobusu pietura “Ape” tiek pārcelta uz Loku ielu (pie Dzirnavu ielas apļveida krustojuma), kur tiks uzstādīta pagaidu autobusu pieturzīme.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par satiksmes ierobežojumiem un automašīnu novietošanu pilsētā

No 26. septembra pulksten 22.00 līdz 27. septembra 16.00 tiks slēgti vairāki ielu posmi:

Avotu iela (no Pasta ielas krustojuma līdz Stacijas ielas krustojumam);

Stacijas iela (no Stacijas ielas 2 līdz Stacijas ielai 1);

Jaunā iela (no Pasta ielas krustojuma līdz Rīgas ielas krustojumam);

Aptiekas iela.

Lai veiksmīgāk nokļūtu uz tirgus norises vietu, pircēji tiek aicināti automašīnas novietot Kalna, Rūpniecības, Rīgas, Darba, Krasta, Dārza, Tilta, Vaidavas ielās.

Lūgums transportlīdzekļu kustībai izmantot Skolas, Dzirnavu, Stacijas, Pasta un Tirgus ielas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.