Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sociālo lietu pārvalde – jaunās telpās

Ēka Uzvaras ielā 1 remontdarbu, laikā rudenī/ foto: Dace Plaude

Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde ir pārcēlusies uz savām jaunajām telpām ēkā Uzvaras ielā 1, Alūksnē, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka norāda, ka sakarā ar pārcelšanos, pagaidām ar pārvaldes darbiniekiem var sazināties pa mobilajiem tālruņiem vai e-pastā. Kontaktinformācija pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv . Tā kā ārkārtējās situācijas laikā iestāde turpina pakalpojumu sniegšanu attālināti, līdz 6. aprīlim klienti aicināti savus iesniegumus iemest pastkastītē pie Sociālo lietu pārvaldes līdzšinējās atrašanās vietas Lielā Ezera ielā 11, Alūksnē.

Projekta ietvaros

Jau iepriekš informējām, ka ēka Uzvaras ielā 1, Alūksnē, pārbūvēta Sociālo lietu pārvaldes un tās struktūrvienību vajadzībām Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā “Infrastruktūras risinājumi deinstitucionalizācijas īstenošanai Alūksnes novadā”, izveidojot daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru.
Ēkā būs izvietots dienas aprūpes centrs un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas personām ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī Alūksnes novada Sociālo lietu pārvalde.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.