Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sociālā aprūpes centrā “Trapene” atļauj viesošanos

Sociālā aprūpes centrā “Trapene” saglabājot epidemioloģiskos ierobežojumus atļauta viesošanās. Viesošanās pieļaujama tikai gadījumos, kad iestādē nav COVID-19 pozitīvi klienti vai darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: freepik.com

Klientu apmeklējumi tiek nodrošināti svaigā gaisā, iestādes iekšpagalmā vai lapenē , iestādes teritorijā. Apmeklējums tiek pieteikts, zvanot iestādes administrācijai vismaz vienu dienu iepriekš .Fiksējot apmeklētāja vārdu, uzvārdu, kā arī norādot no cikiem līdz cikiem ir paredzēta vizīte. Šos datus glabā 14 dienas, gadījumam, ja tas būs nepieciešams epidemioloģiskajai izmeklēšanai, norādot datu apstrādes.

Viesošanās laiks nedrīkst pārsniegt 30 minūtes. Klientu apmeklējuma laiks noteikts darba dienās no, kad uz vietas ir SAC “Trapene” speciālisti, lai varētu kontrolēt, kā tiek ievēroti drošības pasākumi – lietotas  sejas maskas (apmeklētājiem sejas maskas jānodrošina pašiem), ievērota 2 m distance, veikta roku dezinfekcija. Apmeklējuma biežums nevar būt vairāk kā divas reizes mēnesī pie viena klienta.

Apmeklēt klientu iestādes teritorijā vienlaicīgi atļauts ne vairāk kā 2 personām. Bērni (līdz 12 gadu vecumam) var apmeklēt klientu tikai tādā gadījumā, ja vecāki (pavadošā persona) spēj nodrošināt distancēšanās prasību ievērošanu. Pie gulošajiem klientiem, tiek ielaists 1 apmeklētājs, apmeklētāju ielaiž pilnā IAL  (individuālo aizsardzības līdzekļu ) ekipējumā un veicot  ķermeņa temperatūras mērīšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viesošanās laikā nav pieļaujams ķermeņa kontakts  (roku spiešana, apķeršana utt.) Nav pieļaujama atī cienāšanās, ēšana, tējas / kafijas dzeršanas utt. Ja klientam ir atvests cienasts/pienesums ir jānodod iestādes darbiniekam, kurš nodezinficē un nodod klientam

“Aicinām ikvienu apmeklētāju būt atbildīgam un ievērot valdības noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.  Lūdzam ar sapratni izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem! Atgādinām, ka, saistībā ar blīvu apdzīvotību, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās ir augsts infekcijas izplatīšanās risks. COVID-19 institūcijās var izraisīt grūti kontrolējamus infekcijas slimības uzliesmojumus ar lielu saslimušo skaitu un ievērojamu letālo gadījumu pieaugumu,” aicina SAC “Trapene” administrācija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.