Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā aicina radīt Ziemassvētku noskaņu

Foto: pixabay.com

Smiltenes novada pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju, uzņēmumu un iestādi piedalīties akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā”, kuras mērķis ir radīt svētku prieku un sajūtas Smiltenes novadā, iesaistot iedzīvotājus savu īpašumu un/vai darbavietu vides noformēšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi iesaistīties ikgadējā akcijā „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” un kopīgi uzburt svētku noskaņu visā novadā, izrotājot ēkas, pagalmus, dārzus, skatlogus, padarot svētku gaidīšanas laiku gaišāku.

Izvērtējamos svētku noformējumus akcijai var pieteikt no 2021. gada 8. decembra līdz 19. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu vai sūtot pieteikumu Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļas Teritorijas apsaimniekošanas speciālistei.

Akcijas vērtēšanas darba grupai ir tiesības vērtēt arī akcijai nepieteiktos objektus, ja to noformējums rada īpašu Ziemassvētku noskaņu un uzlabo Smiltenes novada tēla vizuālo kvalitāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labākie noformējumu autori tiks noteikti summējot sabiedrības balsojuma rezultātus (70%) un Smiltenes novada pašvaldības apstiprinātās darba grupas rezultātus (30%).

Būtiskākie kritēriji, pēc kuriem vadīties, izvērtējot objektus:

Pirmais iespaids;
Noformējuma atbilstība Ziemassvētku specifikai un noskaņai;
Noformējuma idejas oriģinalitāte, kvalitāte un kompozīcija;
Noformējuma materiālu pielietojums un krāsu risinājums;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas uzvarētāji un labāko noformējumu autori tiks pasludināti pēc akcijas rezultātu apkopošanas un godināti 2022.gada janvārī personīgi. Akcijas uzvarētāji saņem Smiltenes novada pašvaldības – īpaši šai akcijai veidotu gaismas dekoru, uzvarētāji un labāko noformējumu autori saņem atzinības rakstus un veicināšanas balvas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.