Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē darbosies Ukrainas atbalsta centrs

Foto: LETA

Piektdien, 18.martā, Smiltenē, Dārza ielā 11 darbosies atbalsta info centrs, kur Smiltenes novada pašvaldībā izmitinātiem Ukrainas iedzīvotājiem būs iespējams uzzināt informāciju par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību, informē Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Linda Beitika.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pašvaldība jau ir izveidojusi pieņemšanas grafiku pie speciālistiem tiem Ukrainas pilsoņiem, kas jau iepriekš ir reģistrējušies pašvaldībā, ja Jūsu mājsaimniecībā ir izmitināts kāds tuvinieks no Ukrainas, aicinām ierasties atbalsta centrā laika posmā no plkst. 9.00 līdz plkst. 11.00 – iepriekš piesakot savu ierašanos pa tālruni: + 371 29613117,” skaidro L. Beitika

Atvērtajā info centrā pašvaldība nodrošinās bēgļu reģistrāciju, speciālisti sniegs atbalstu vīzu un uzturēšanās atļauju dokumentācijas sakārtošanai. Būs iespēja tikties ar Sociālā dienesta pārstāvjiem, kas sniegs konsultācijas par pašvaldības sociālo palīdzību un pabalstiem.

Piektdien būs arī iespēja piereģistrēties sev vēlamā grafikā Nodarbinātības Valsts aģentūras pakalpojumiem, tiem iebraucējiem, kas ir gatavi uzsākt darba attiecības Smiltenes novadā, kā arī speciālists skaidros pirmos nepieciešamos soļus, lai varētu uzsākt darba gaitas Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būs arī iespēja saņemt konsultāciju, par bērnu izglītības iespējām novadā, kā arī pieejama informācija par plānotajiem ģimeņu atbalsta pasākumiem.

Pašvaldība aicina atbalsta personām arī ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai nepieciešamības gadījumā pašvaldība var Jūs piereģistrēt, kā atbalsta sniedzējus un sazināties organizatorisku jautājumu risināšanā.

Paredzams, ka šāda veida info centrs darbosies piektdienās, bet apjomīgāka pieprasījuma gadījumā informatīvais atbalsts Ukrainas pilsoņiem tiks organizēts arī citās dienās, aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības komunikācijas kanālos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.