Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Slimnīcā izbūvē rehabilitācijas nodaļu

Alūksnes slimnīcā augustā uzsāka būvdarbus rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļas pārbūvei un ginekoloģijas nodaļas vienkāršotai atjaunošanai. Rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļu iecerēts ierīkot Alūksnes slimnīcai piederošajā divu stāvu ēkā turpat Pils ielā 1, ko līdz šim izmantoja noliktavas vajadzībām, un pašlaik tur notiek veco komunikāciju demontāžas darbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzsāka augustā

Projekta “Veselības aprūpes infrastruktūras un medicīnas tehnoloģiju atjaunošana SIA “Alūksnes slimnīca”, un medicīnas tehnoloģiju iegāde SIA “Vidzemes slimnīca”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Vidzemē”” ietvaros, Alūksnes slimnīca aprīlī veica iepirkumu “Alūksnes slimnīcas rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļas pārbūve un ginekoloģijas nodaļas vienkāršotā atjaunošana”. “Projekta realizāciju uzsāka augustā. Būvniecības gaitā pārbūvēs Alūksnes slimnīcai piederošo divu stāvu ēku, kur savulaik atradās slimnīcas administrācija, bet vēlāk telpas izmantoja noliktavas vajadzībām,” stāsta SIA “Alūksnes slimnīca valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa. Pārbūvējot 289,9 m2 lielo ēkas platību, notiks jumta, logu, siltummezgla, grīdas, griestu, sienu nomaiņa un apdare, ēkā izbūvēs arī liftu.

Savukārt ginekoloģijas kabinetā projekta gaitā atjaunos pacientu pieņemšanas, apskates telpu un ārsta istabu. Pārmaiņas piedzīvos arī gaitenis un piegulošā kāpņu telpa, stacionāra garderobe, tualetes telpas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārbūve jāveic gada laikā

“Būvniecības darbi ir pašā sākumā, bet pārbūve jāveic 12 mēnešu laikā no projekta realizācijas sākuma. Kā veiksies šajā “Covid-19” kontekstā, nevaru paredzēt, cerams, ka būvniekus tas neskars,” laikrakstam saka M. Kauliņa.

Būvdarbu izmaksas projekta realizācijai pēc veiktā iepirkuma rezultātiem ir 433 945,25 eiro bez PVN. Šim nolūkam 29. aprīlī Alūksnes slimnīca noslēdza būvdarbu līgumu ar SIA “Jēkabpils būve”, būvuzraudzību nodrošina SIA “RS būvnieks”, bet būvprojekta izstrādātājs ir SIA “BM – projekts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

UZZIŅAI

Būvdarbu izmaksas projekta realizācijai pēc veiktā iepirkuma rezultātiem ir 433 945,25 eiro bez PVN

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.