Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolēni vērtē partiju priekšvēlēšanu programmas

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas pašpārvaldes skolēni, 7.-9.klašu skolēni un 2 pedagogi ir iesaistījušies projektā “Piedalies un veido nākotni!”. Projektu īsteno Izglītības attīstības centrs (IAC), projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējību un sociālo un politisko atbildību, īstenojot jauniešu pilsoniskās līdzdalības aktivitātes – izglītojoties par Satversmē noteiktām demokrātiskām vērtībām un praktizējot pilsonisko līdzdalību pašvaldību vēlēšanu simulācijās un diskusijās par jaunatnes līdzdalību rīcībpolitikas veidošanā. Tajā ir iesaistījušās 14 skolas no visiem Latvijas reģioniem, tai skaitā mūsu- Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola.

Pirmajā projekta etapā skolēni kā eksperti pēta topošā Smiltenes novada partiju, kuras startēs pašvaldību vēlēšanās, priekšvēlēšanu programmas. Eksperti pievērš īpašu uzmanību tiem programmu punktiem, kas skar jauniešiem aktuālus jautājumus. Projekta aktivitātēs ir ietverta arī iepazīšanās ar vēlēšanu komisijas darbu, informatīvo nodarbību organizēšana  7. un 9. klases skolēniem un pašvaldību vēlēšanu simulācija skolas 5.-12.klašu skolēniem un skolotājiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.