Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Veclaicenes skatu tornī plīvo Latvijas karogs

Lai raisītu svētku noskaņu un izceltu Latvijas dabas un ainavu krāšņumu gada pelēkākajā laikā, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) 12 skatu torņos dažādās vietās visā Latvijā valsts svētku nedēļā pacēlusi valsts karogus, tostarp arī aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Karogi plīvo vēl 11 skatu torņos īpaši aizsargājamās dabas teritorijās visā Latvijā – dabas liegumā Randu pļavas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā, dabas liegumā “Burtnieku ezera pļavas”, aizsargājamo ainavu apvidū “Ziemeļgauja”, Slīteres Nacionālajā parkā, Teiču dabas rezervātā, dabas parkā “Daugavas loki”, Rāznas Nacionālajā parkā, dabas liegumā “Liepājas ezers” un Ķemeru Nacionālajā parkā.

DAP aicina atpūtu dabā plānot atbildīgi un droši, apmeklējot dabas objektus tālāk no apdzīvotām vietām, kur apmeklētāju pulcēšanās ir mazāka. Svarīgi arī ievērot drošības pasākumus, viesojoties dabas takās. Nevajadzētu doties uz publiskām vietām, ja ir kaut mazākās saslimšanas pazīmes, izvairīties no drūzmēšanās, izvēlēties mazāk populārus dabas objektus, ievērot divu metru distanci no citiem, lietot mutes un deguna aizsegu, ja distances ievērošana nav iespējama, atgādina DAP sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Rēna.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.