Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies remondarbi ceļu posmos, kur lido šķembas

Braucot pa ceļiem Alūksne – Litene, Alūksne – Jaunlaicene (Lucka), drīzumā vairs nebūs jāuztraucas par to, lai automašīnu logos nerastos plaisas. Maija beigās uzsākta defektu novēršana reģionālo autoceļu posmos, kur pērn seguma atjaunošana notika nekvalitatīvi, pielietojot virsmas apstrādes metodi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Garantijas darbi var notikt tikai piemērotos laika apstākļos – sausā un siltā laikā. Defekti konstatēti kopumā 38 objektos no 82, tostarp Alūksnes novada posmos Alūksne – Litene, Alūksne – Jaunlaicene (Lucka). Noskaidrojām, ka defektu labošana pagājušā gada virsmas apstrādes objektos notiks būvnieku garantiju saistību ietvaros.

Posmā Litene – Alūksne (km 8,0 – 24,345) darbus plānots uzsākt no 18. līdz 30. jūnijam piemērotos laika apstākļos ( būvnieks “8CBR”).

Savukārt posmā Lucka – Alūksne (km 0,0 – 3,4; 8,0 – 17,0) pārbūves darbi plānoti līdz 15. jūlijam piemērotos laika apstākļos (būvnieks “Saldus ceļinieks”). “Latvijas Valsts ceļu” (LVC) pārstāve Anna Kononova uzsver, ka LVC no savas puses aicinājuši būvniekus šos darbus paveikt līdz 15. jūlijam.
Kā zināms, daudzos reģionālo autoceļu posmos, kur pērn veica seguma atjaunošanu, tai skaitā pielietojot virsmas apstrādes tehnoloģiju, konstatēti defekti. Defektu dēļ notiek šķembu atdalīšanās no seguma, ar automašīnu riteņiem šie akmeņi tiek pacelti gaisā un automašīnām nodarīti bojājumi. Lai samazinātu bojājumu riskus, patlaban visos posmos, kur ir defekti, ieviesti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Atdalījušās šķembas arī noslauka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A.Kononova aicina autovadītājus informēt par posmiem, kuros ir problēmas ar virsmas apstrādi un šķembām, kas atdalās no seguma, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas tālruni 80005555. Uzņēmums atvainojas autobraucējiem par sagādātajām neērtībām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.