Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sākas Alūksnes novada teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana

No šodienas līdz 8.septembrim notiks Alūksnes novada teritorijas plānojuma 2015.-2027.gadam grozījumu pirmās redakcijas publiskā apspriešana, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties dokumenta apspriešanā, minētajā laika periodā iesniedzot savus priekšlikumus par teritorijas plānojuma grozījumu pirmajā redakcijā ietvertajiem jautājumiem.

Priekšlikumus var iesniegt rakstiski Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 11, Alūksnē vai elektroniski, nosūtot uz e-pastu “dome@aluksne.lv”.

Iesniedzot priekšlikumus, fiziskajām personām jānorāda savs vārds, uzvārds, adrese un kontakttālrunis, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese un kontakttālrunis, sacīja Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izstrādāto dokumentu izdrukas formātā var iepazīties Alūksnes novada pašvaldībā, Dārza ielā 11, 1. stāvā. Elektroniskā formātā tas pieejams pašvaldības interneta vietnē “www.aluksne.lv” sadaļā “Sabiedrība/Sabiedrības līdzdalība/Aktuālās apspriešanas” un “geolatvija.lv”.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 18.augustā plkst.18, Pilssalas estrādē, Alūksnē. Sanāksmes apmeklētājiem jāreģistrējas līdz 13.augustam, aizpildot pieteikuma veidlapu Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā vai elektroniski saitē “https://ej.uz/publisko_apspriesanu”, vai zvanot pa tālruni 26 606 818.

Ierodoties uz sanāksmi, būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcināciju vai izslimošanu, vai negatīvs tests, kas nav vecāks par 48 stundām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.