Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sāk ziedojumu vākšanas kampaņu ar mērķi nodrošināt ārstu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos

Nodibinājums “Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC) ar “Rimi Latvia” atbalstu sāk ziedojumu vākšanas kampaņu ar mērķi nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem Latvijas reģionos, “Alūksniešiem.lv” uzzināja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kampaņas laikā sabiedrību aicinās ziedot līdzekļus, lai nodrošinātu Mobilā veselības aprūpes centra apmeklējumus visos Latvijas reģionos.

Ikviens “Rimi” pircējs var palīdzēt nodrošināt ārstu speciālistu konsultācijas bērniem visā Latvijā, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie veikalu kasēm, ziedojot “Mans Rimi” lojalitātes karšu uzkrājumus vai veicot ziedojumu RMHC mājas lapā “www.rmhc-latvia.lv”.

Mobilā veselības aprūpes centra galvenā misija ir nogādāt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) ārstus pie bērniem tuvākos un tālākos reģionos – tuvāk pie bērnu mājām, un sniegt bezmaksas medicīniskās konsultācijas tiem bērniem, kuriem tas visvairāk ir nepieciešams, atzīmē Gedroviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tādā veidā mēs ģimenēm ar bērniem atvieglojam nokļūšanu pie ārsta un veicinām savlaicīgu iespējamo slimību diagnostiku,” skaidro Gedroviča. Ziedojumu vākšanas akcija “Rimi Latvija” veikalos ir veids, kā līdzcilvēki visa Latvijā var atbalstīt šo iniciatīvu un palīdzēt nodrošināt primāro medicīnas aprūpi bērniem pat visattālākajās Latvijas vietās.

“Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala uzsver, ka savlaicīga diagnostika var palīdzēt novērst nopietnākas saslimšanas, tāpēc ir svarīgi, lai bērni arī Latvijas reģionos varētu saņemt kvalitatīvas un galvenais – bezmaksas BKUS speciālistu konsultācijas.

“Atbalstot šo kampaņu mēs kopā varam palīdzēt, lai bērniem lauku reģionos arī turpmāk būtu iespēja saņemt ārstu konsultācijas tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams,” pauž Ikala.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedot kampaņai visos Rimi veikalos iespējams līdz 27.septembrim.

Mobilais veselības aprūpes centrs ir “Ronald McDonald House Charities Latvija” galvenā palīdzības programma. Mobilā veselības aprūpes centra ir 12 metrus garš, moderns transporta līdzeklis, kas pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai.

Mobilā veselības aprūpes centrā bez maksas var saņemt oftalmologa, pediatra, alergologa, neirologa, bērnu endokrinologa, gastroenterologa, dermatologa, kā arī plašu izglītojošo programmu bērniem, vecākiem un vietējiem medicīnas speciālistiem. Vajadzības gadījumā speciālisti uztur kontaktus ar vietējiem ārstiem, kuru ziņā ir tālākā bērna ārstēšana un uzraudzība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.