Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rudens gadatirgus Apē būs

Foto: Pexels

Pierobežas rudens gadatirgus Apē šogad notiks 27. septembrī. Lai ievērotu valstī noteiktās prasības saistībā ar vīrusa “Covid-19” ierobežošanas pasākumiem, tirdzniecība notiks tikai vienā ielas pusē un starp tirgotājiem ievēros distanci. Interesenti jau var pieteikt savu dalību tirgum.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norāda Apes novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Vadone – gadatirgus Apē notiks, ja to ļaus valstī noteiktie ierobežojumi saistībā ar vīrusu. “Pavasarī lēmām atcelt gadatirgu saistībā ar tobrīd valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, taču ceram, ka rudens gadatirgus varēs notikt. Tirgus organizācijā ievērosim visus normatīvos aktus un valstī noteiktos ierobežojumus. Visvairāk jaunu prasību būs ēdināšanas uzņēmumiem, kā to jau paredz noteikumi,” norāda B. Vadone.

Tirgus, kā ierasts, notiks Apes pilsētas estrādes, Avotu, Aptiekas un Jaunās ielas teritorijā, Stacijas ielas posmā no Pasta ielas līdz stacijas laukumam ieskaitot, Skolas ielas posmā no Apes Tautas nama līdz Stacijas ielai. Pieteikties tirgum varēs tikai elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, vai vēršoties Klientu apkalpošanas centrā Apes novada domē, pagastu pārvaldēs, kā arī Apes novada bibliotēkās, kur palīdzēs aizpildīt elektronisko iesnieguma formu. Pieteikšanās paredzēta no 2. līdz 18. septembrim. “Šobrīd nezinām, cik tirgotāju pieteiksies, taču, ja interese būs pārāk liela, paturam iespēju atteikt tirgošanos,” skaidro B. Vadone.

Gadatirgus noteikumos šogad pievienots jauns punkts, kas attieksies uz labdarības organizāciju un nevalstisko organizāciju, kurām piešķirts sabiedriskā labuma status, dalību tirgū. Jaunais noteikums paredz, ka šīs organizācijas būs atbrīvotas no dalības maksas tirgū. “Iepriekš bija situācija, ka organizācijas gribēja piedalīties ar savām aktivitātēm, bet par to pēc noteikumiem bija jāmaksā. Būsim pretimnākoši un ļausim tirgu bagātināt, neprasot dalības maksu,” saka B. Vadone.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.