Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rosina skaidrot darbus Miera ielā

Pēc “Alūksnes un Malienas Ziņas” publikācijas par iecerētajiem remontdarbiem Miera ielā ar redakciju sazinājās laikraksta lasītāja no Alūksnes, rosinot vēlreiz skaidrot, kādi tad īsti darbi tur paredzēti. Sievieti bija samulsinājusi publikācija par šo pašu tēmu arī Alūksnes novada pašvaldības izdotajā informatīvajā izdevumā, kur klāstīts citādāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Izlasot pašvaldības izdevumā rakstu par to, no Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieka Dzintara Adlera stāstītā sanāk, ka Miera ielu gar Alūksnes Lielajiem kapiem tomēr neremontēs, bet “Alūksnes un Malienas Ziņās” bija rakstīts, ka remontēs. Uzskatu, ka šis ielas posms ir ļoti svarīgs alūksniešiem, tādēļ ir remontējams noteikti. Tāpat arī nesapratu, kā īsti būs ar Miera ielas esošo gājēju ietvi – arī to remontēs no jauna? Manuprāt, tā pašlaik ir apmierinošā stāvoklī, nav vajadzīgs tērēt atkal līdzekļus, tad jau citas gājēju ietves pilsētā ir kritiskākas, piemēram, Tirgotāju ielā, ko vajag ātrāk uzlabot. Gribētu, lai Dz. Adlers to izskaidro. Zinu, ka līdzīgi jautājumi radušies arī citiem alūksniešiem, tikai viņi neuzdrošinās publiski pajautāt,” saka alūksniete, kura savu vārdu atklāja redakcijai, bet nevēlējās minēt laikraksta slejās.

Dz. Adlers “Alūksnes un Malienas Ziņām” apstiprina, ka Miera ielu gaida remonts visā tās garumā. “Miera ielas remontdarbi tiks dalīti divās kārtās – līdz pagriezienam uz peldēšanās vietu Melnumā, bet otra kārta būs posmā gar Alūksnes Lielajiem kapiem: no krustojuma ar Tempļakalna ielu un Melnuma ielu līdz pat vietai kapos, kur piebraucamais ceļš beidzas, respektīvi, kur sākas pagrieziens uz Balto krustu. Savukārt celiņa posmā kapsētas tālākajā galā, kas ved uz Alūksnes ezeru un Tempļakalna ielu, tiks ierīkots elektrības kabelis un arī uzlabots segums. Pašlaik notiek projektēšanas darbi, kur paredzam remontdarbus abiem posmiem,” skaidro Dz. Adlers.

Jautāts par gājēju ietvi Miera ielā, Dz. Adlers norāda – tā tiks saglabāta. “Pašlaik atklāts ir jautājums, vai tā paliks esošajā kvalitātē vai atsevišķos posmos, kas vairāk nolietojušies, tiks tomēr atjaunota. Manuprāt, pašlaik tā ir pietiekami labā stāvoklī un nevajag mainīt visā garumā, bet pielabot tikai atsevišķus posmus. Gaidīsim projektētāja un speciālistu ieteikumus, kā pareizāk rīkoties. Pašvaldība rīkosies tā, kā ir ekonomiskāk,” saka Dz. Adlers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Redakcijas piebilde – “Alūksnes un Malienas Ziņas” 05.01.2021. numurā atrodama karte, kurā iezīmēti Miera ielas remontējamie posmi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Jā nu Miera Alūksnē noteikti ir ļoti bēdīgā stāvoklī, visa vienās bedrēs… Būsim godīgi Miera ielas remonts ir kārtējais remonts tūristiem, bet ne priekš Alūksnes iedzīvotājiem. Tā pati Helēnas iela visā pilsētas garumā ir 100 reizes kritiskākā stāvoklī, bet tur jau tūristi nebrauc.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.