Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rīkos metu konkursu par Alūksnes ezera piekrastes attīstību

Alūksnes novada pašvaldības dome ir pieņēmusi lēmumu izsludināt metu konkursu “Ezera piekrastes attīstība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Metu konkurss būs saistīts ar bijušās VEF ražotnes teritoriju Alūksnē un tai pieguļošo apkārtni, ietverot ezera piekrasti no vecā tilta uz Pilssalu līdz esošajai ezera piekrastes takai virzienā uz Tempļakalnu. Pēc domes lēmuma pieņemšanas pašvaldības speciālisti turpina metu konkursa nolikuma un tehniskās specifikācijas izstrādi. Par metu konkursa izsludināšanu pašvaldība informēs.

Kā informē Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, konkursa mērķis ir iegūt arhitektoniski un ainaviski augstvērtīgu un funkcionāli pārdomātu teritorijas attīstības metu, kas būtu balstīts vēsturiskajā un vides izpētē, atbilstošs nolikumā un tehniskajā specifikācijā ietvertajām prasībām un ekonomiski pamatots, lai tā risinājumi veicinātu iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanos un vietējo uzņēmējdarbību, kā arī rast sadarbības partneri būvprojektu izstrādei – konkursa uzvarētāju.

Domes sēdē apstiprināts arī metu konkursa žūrijas komisijas sastāvs: Ingus Berkulis – Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektors, žūrijas komisijas priekšsēdētājs; Anda Lejasblusa – arhitekte, Centrālās administrācijas Īpašumu pārvaldības un attīstības nodaļas projektu koordinatore; Sandra Smildziņa – arhitekte, Alūksnes novada pašvaldības Būvvaldes vadītāja; Inese Zīmele-Jauniņa, Centrālās administrācijas Īpašumu pārvaldības un attīstības nodaļas vadītāja; Violeta Kļaviņa – Centrālās administrācijas Īpašumu pārvaldības un attīstības nodaļas projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maijā pašvaldība aicināja uz sarunām par šīs teritorijas attīstības perspektīvām dažādu mērķgrupu pārstāvjus – jauniešus, seniorus, invalīdu biedrības biedrus, kā arī jebkuru interesentu, aicinot izteikt priekšlikumus. Pašvaldība pateicas ikvienam par atsaucību un iesaisti!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.