Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Reģionālo autobusu maršruta izmaiņas Vidzemes pusē

Foto: VTU Valmiera/ attēlam ilustratīva nozīme

No 16. aprīļa Vidzemes pusē – vairākas izmaiņas reģionālo autobusu kustības sarakstos, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja Autotransporta direkcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka Trikātas skolā ir atsākušās mācības klātienē, no šodienas pieturā Trikātas skola apstāsies maršruta Smiltene-Strenči-Smiltene autobuss, kas no Smiltenes autoostas pirmdienās, trešdienās un piektdienās izbrauc plkst.7.33 un 13.45, maršruta Smiltene-Trikāta-Strenči-Smiltene autobuss, kas no Smiltenes autoostas otrdienās un ceturtdienās izbrauc plkst.7.33 un 14.30 un maršruta Valmiera-Brenguļu skola-Dutka-Smiltene autobuss, kas no Valmieras autoostas pirmdienās, trešdienās un piektdienās izbrauc plkst.15.10.

Papildus tam maršruta Valmiera-Trikāta-Smiltene autobuss no Valmieras autoostas otrdienās un ceturtdienās izbrauks plkst.15.10 (līdz šim izbrauca plkst.15.07).

Tāpat, līdz ar izmaiņām klātienes mācību procesā Valmierā, no šodienas atsāks kursēt maršruta Rīga-Valmiera autobuss, kas no Valmieras autoostas piektdienās izbrauc plkst.12.45 un no Rīgas starptautiskās autoostas – plkst.17.50. Tādējādi skolēni varēs nokļūt mājās no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.