Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Realizēs projektu Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam

Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda pieteikumu konkursā “Nevalstisko organizāciju pasākumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam” atbalstu guvis arī nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” (AANF) projekts “Kopienā kopā”. Tas noritēs līdz nākamā gada 30. jūnijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Projekta laikā tiks nodrošināta koordinācijas un informācijas punkta darbība Alūksnes un Apes novada fondā, veicināta brīvprātīgo Ukrainas civiliedzīvotāju iesaiste, kā arī rīkosim dažādus finanšu piesaistes, integrēšanās un saliedēšanās pasākumus. Pateicoties šim atbalstam, Ukrainas civiliedzīvotājiem tiks nodrošināts arī psihologa atbalsts, kā arī dažāda cita veida palīdzība. Papildus norisināsies arī Alūksnes “BrīvBo des” aktivitātes,” stāsta AANF vadītāja Dzintra Zvejniece.

Projekta realizēšanā iesaistītā komanda ir projekta vadītājs, brīvprātīgā darba koordinators un sabiedrisko attiecību speciālists, projekta grāmatvedis, psihologs un “BrīvBodes Alūksne” koordinators. Iesaistīsies arī brīvprātīgā darba veicēji un tiks nodrošināti dažādu ekspertu pakalpojumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.