Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Plāno gūt finansējumu aktīvās atpūtas parka izbūvei

Alūksnes novada pašvaldība cer iegūt valsts budžeta mērķdotāciju augstas gatavības projekta papildinošā projekta īstenošanai. Šādu iespēju, lai atbalstītu pašvaldības reģionos, plāno piedāvāt Vides Aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija plāno sniegt iespēju pašvaldībām saņemt valsts budžeta papildu mērķdotāciju augstas gatavības investīciju projektu īstenošanai, pie nosacījuma, ja, realizējot augstas gatavības projektu, tam iespējams papildinošais projekts. Līdz ar to Alūksnes novada pašvaldībai ir iespēja vēl saņemt atbalstu 15 % apmērā no piešķirtajām investīcijām Izglītības un sporta centra celtniecībai. Tas nozīmē, ka pašvaldība sporta centra celtniecības projektam papildus var startēt vēl ar papildus projektu sporta infrastruktūras attīstībai, lai šim nolūkam saņemtu valsts dotāciju 450 000 eiro lielā apjomā.

Šim nolūkam par piemērotu atzīts projektu “Aktīvās atpūtas parka izbūve Alūksnē”, ko Finanšu komitejā apsprieda.

Lai paplašinātu sporta infrastruktūru pilsētā, pašvaldība aiz Jaunās pils parka, kur līdz šim atradās bērnu rotaļu laukums, plāno izveidot veloparku bērniem. “Projekts par tā izbūvi vairākās kārtās jau ir izstrādāts un iesniegts pašvaldībā, tādēļ pastāv iespēja ar to startēt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas plānotajā programmā un projekta atbalsta gadījumā saņemtu valsts finansējumu. Izdošanās gadījumā tas būtu ļoti veiksmīgs sporta infrastruktūras papildinājums,” deputātus Finanšu komitejā informēja komitejas vadītājs, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par lēmuma projektu “Aktīvās atpūtas parka izbūve Alūksnē” deputāti vēl lems februāra domes sēdē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.