Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pieņem Alūksnes novada pašvaldības budžetu

Šodien, Alūksnes novada domes ārkārtas sēde, apstiprināja 2022. gada budžetu. Budžetu pieņēma vienbalsīgā balsojumā. Sēdē piedalījās astoņi deputāti – domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers, vietnieki Līga Langrate, Druvis Tomsons, Jānis Sadovņikovs, deputāti Ilze Līviņa, Maruta Kauliņa, Modris Račiks, Jānis Skulte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms tam deputāti tikās kopīgajā Sociālās, izglītības un kultūras, Tautsaimniecības un Finanšu komitejas sēdē, kur izskatīja tikai vienu jautājumu – budžetu. Komitejas sēdē piedalījās arī deputāti Laimonis Sīpols, Aivars Fomins, Modris Lazdekalns, Arturs Dukulis. Uz domes sēdi viņi neieradās.

“Nav svarīgi cik liels ir budžets, bet svarīgākais – kā tas ir sadalīts. Šogad ir izdevies ļoti labi sabalansēt budžetu. Nākošgad spēsim īstenot daudzas lietas,” sēdē skaidroja Dz.Adlers. 2022. gada budžeta prioritāte ir Izglītības un sporta centra būvniecība, kam arī pašvaldības budžetā paredzēts finansējums. Lielākie izdevumi paredzēti izglītībā – 55,33%. Tas gan saistīts ar Izglītības un sporta centra būvniecību un remontdarbiem E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.

“ZZS Alūksnes novadā” Facebook kontā publicējis informāciju, ka sakarā ar domes vadības aroganto attieksmi un nevēlēšanos sniegt atbildes uz jautājumiem boikotēta šodien notiekošā domes sēdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par budžetu, lasi piektdienas laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Foto: Ekrānšāviņi no komitejas un domes sēdes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.