Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piemaksas pirmsskolas izglītības pedagogiem

Alūksnes novada dome 25. februāra sēdē pieņēma lēmumu par valsts un pašvaldības budžeta finansējuma sadali un pašvaldības budžeta finansējuma piešķiršanu Alūksnes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm un vispārizglītojošām izglītības iestādēm, kas nodrošina pirmsskolas izglītību, piemaksām Covid-19 pandēmijas laikā.

Kā vēsta novada pašvaldības informatīvai izdevums, finansējums piešķirts no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” pēc pagājušā gada novembra tarifikācijas datiem. Dēļ atšķirībām tarifikācijā novembrī un pašreiz, no pašvaldības budžeta piemaksu nodrošināšanai piešķirts trūkstošais finansējums 145 eiro apmērā. Lēmums nosaka aprēķināt valsts un pašvaldības budžeta finansējumu pirmsskolas izglītības pedagogiem, skolotāju palīgiem un auklēm piemaksām COVID-19 pandēmijas laikā 300 eiro (ieskaitot darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas) apmērā par pirmsskolas izglītības pedagogu, skolotāju palīgu un aukļu vienu likmi uz 2021. gada 1. janvāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dome apstiprināja valsts un pašvaldības budžeta finansējuma sadalījumu 39 185 eiro apmērā pa izglītības iestādēm. Šo valsts un pašvaldības budžeta finansējumu piemaksām jāizlieto līdz šī gada 31. maijam.

Foto: Pexels.com/ attēlam ilustratīva nozīme

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.