Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piektdien Smiltenē atkārtoti durvis vērs atbalsta centrs Ukrainas pilsoņiem

Foto: pixabay.com

25.martā, Smiltenē, Dārza ielā 11, no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 darbosies atbalsta info centrs, kur Ukrainas pilsoņiem būs iespējams uzzināt informāciju par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18.martā pirmo reizi Smiltenes novada pašvaldība organizēja informatīvā atbalsta dienu, kur visas dienas garumā tika sniegts atbalsts kopumā 40 Ukrainas pilsoņiem. Vispopulārākais atbalsta veids bija reģistrēšanās PMLP pakalpojumiem – darba vīzu un uzturēšanās atļauju kārtošanai, liela interese bija tikties ar Sociālā dienesta speciālistiem, kas konsultēja iebraucējus par pašvaldībā pieejamo sociālo palīdzību un pabalstu veidiem.

Arī šajā nedēļā atvērtajā info centrā pašvaldība nodrošinās Ukrainas pilsoņu reģistrāciju, speciālisti sniegs atbalstu vīzu un uzturēšanās atļaujas dokumentācijas sakārtošanai. Būs iespēja tikties ar Sociālā dienesta pārstāvjiem, iespēja piereģistrēties sev vēlamā grafikā Nodarbinātības Valsts aģentūras pakalpojumiem, kā arī saņemt konsultāciju, par bērnu izglītības iespējām Smiltenes novadā.

Dienas laikā viesosies pārstāvji no “Informatīvā centa iebraucējiem”, kas sniedz dažāda veida konsultācijas imigrantiem, kā piemēram, par valodas apguves iespējām, aktuālo informāciju par integrācijas pasākumiem vai jebkāda cita veida interesējošu informāciju iebraucējiem, kas veicina izpratni par dzīves vidi Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ukrainas pilsoņu atbalsta personām aicinām ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai nepieciešamības gadījumā pašvaldība var Jūs piereģistrēt, kā atbalsta sniedzējus un sazināties organizatorisku jautājumu risināšanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.