Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piedalīsies deju konkursā Dienvidkorejā

Rudenī, no 27. septembra līdz 6. oktobrim, Alūksnes novada Kultūras centra deju kopa “Olysta” dosies uz Andongas Masku deju festivālu, kas notiek Andongā, Dienvidkorejā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dalība festivālā ir svarīga, jo tas ir prestižs pasākums, kas svin masku deju priekšnesumu dažādību un skaistumu no visas pasaules. Atrodoties UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā esošajā Andongas Hahoe ciematā, festivāls nodrošina unikālu platformu kultūras apmaiņai un atzinībai.

Kopējā nepieciešamā summa, lai “Olysta” dotos uz Dienvidkoreju, ir gandrīz 20 000 eiro,” stāsta nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” (AANF) pārstāve Diāna Lozko, aicinot iedzīvotājus atbalstīt dejotāju nokļūšanu uz prestižo pasākumu, lai tur varētu nest arī Alūksnes vārdu un parādīt dejotāju talantu. “AANF darbojas kā starpnieks līdzekļu piesaistīšanā šim mērķim.

Deju kopa “Olysta” izveidota 2013. gadā un Agra Veismaņa vadībā kļuvusi par tradicionālās latviešu kultūras mantojuma stūrakmeni. Šogad kolektīvs ar vērienīgu koncertu atzīmēja savu desmit gadu pastāvēšanu. Apņēmusies saglabāt latvisko kultūras mantojumu, deju kopa ir iesaistījusies projektos, kas pēta tradicionālo seno latgaļu autentisko 11. – 13. gadsimta tautas tērpu, “atdzīvinot” gadsimtiem senās paražās un tērpos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”

Reģ. Nr. 40008090271

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Banka: AS SEB Banka

Kods: UNLALV2X

Konts: LV96UNLA0050019750651

Mērķis: “Ziedojums “Olysta” konkursam Dienvidkorejā”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.