Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Piedalās “Demokrātijas akadēmijā”

Šodien Rīgas pilī ar pirmo mācību dienu “Demokrātija un pilsoniskā sabiedrība Latvijā un Eiropā” atklāja izglītības projekts “Demokrātijas akadēmija”. “Demokrātijas akadēmija” piedalās arī Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, valdes locekle Indra Levane, fonda Uzraudzības padomes pārstāves – Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre un Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Astrīda Haju. Attēlā arī Smiltenes novada Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ieva Dille.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā mācību dienā dalībniekus uzrunās Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (JV) un “Demokrātijas akadēmijas” vadītāja Anita Seļicka.

“Demokrātijas akadēmijas” pirmajā mācību nodarbībā dalībnieki tiks iepazīstināti ar esošo situāciju pilsoniskās sabiedrības veidošanā un attīstībā Latvijā, īpašu uzmanību veltot pilsoniskās sabiedrības likumdošanas aspektiem.

Kopumā mācību programmā paredzētas četras mācību dienas Rīgā ar nodarbībām, ko vadīs dažādi eksperti, vismaz četras nodarbību dienas ar praktisku, ikdienā pielietojamu un izmantojamu prasmju apguvi katrā no Latvijas reģioniem, kā arī dalībnieku savstarpējas pieredzes apmaiņas tikšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iniciatīvu “Demokrātijas akadēmija” īsteno Latvijas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales nevalstisko organizāciju atbalsta centru, Kurzemes nevalstisko organizāciju centru, Valmieras novada fondu un Zemgales nevalstisko organizāciju centru.

Demokrātijas akadēmiju finansē Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.