Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pensiju iespējams saņemt dzīvesvietā, piesakot šo pakalpojumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā

Ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā valstī noteiktās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, apkalpošanas iespēju samazināšanu pasta nodaļās vienam klientam noteiktās platības dēļ un saskarsmes minimizēšanas nepieciešamību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Pasts atgādina, ka klientiem, kas Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto pensiju saņem Pasta norēķinu sistēmā (PNS), ir iespējas izvēlēties turpmāk to saņemt savā dzīvesvietā. Lai pensiju saņemtu dzīvesvietā, ar attiecīgu iesniegumu jāvēršas VSAA.

Latvijas Pastam ir līgums ar VSAA par pensiju piegādi saņēmēju dzīvesvietā, un šis skaidras naudas piegādes pakalpojums klientam izmaksās 2,39 eiro.

Iesniegumu VSAA par izmaksas adreses maiņu, izlemjot par turpmāku pensijas piegādi dzīvesvietā, iespējams iesniegt elektroniski portālā Latvija.lv, izvēloties e-pakalpojumu Iesniegums iestādei un savu vēlmi paužot brīvā formā. Iesniegumu iespējams nosūtīt arī pa pastu vai nogādāt jebkurā VSAA klientu apkalpošanas centrā, izņemot Talejas ielā 1, Rīgā, un atstāt speciāli izvietotā kastītē iesniegumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pensijas saņēmējam gan jārēķinās, ka, mainot pensijas saņemšanas veidu, var mainīties arī izmaksas datums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.