Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pelnu diena sociālās aprūpes centrā ,,Pīlādži’’


Paldies sociālajai darbiniecei Ievai Vimbai, par afišu veltītu Pelnu dienai.

Šodien, 17. sociālās aprūpes centrā ,,Pīlādži’’ iemītnieku grupiņa no atšķirīgām konfesijām pulcējās centra zālē, lai kopīgi caur lūgšanām un grēku nožēlas nosvinētu Pelnu dienu, līdz ar to aizsāktu lielo gavēni, kas ilgst 40 dienas, ne tik daudz domājot ko ēdīs, bet lai tīras domas katru dienu celtos pret Debesīm, lai tās būt tīkamas Dievam Tēvam un Svētajam garam ,kā arī būtu par svētību katram atsevišķi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar asarām acīs tika aizlūgts par saviem līdzcilvēkiem, sevi pašu, radiem, draugiem, galvenais par novadu, par centra darbiniekiem, īpaši par aprūpētājām, virtuves darbiniekiem, vadītāju Irinu un abām medicīnas māsām- Maiju un Irēnu, kā arī par visu pārējo personālu. Aizlūgts par novada bērnudārziem, slimnīcu, sociālo lietu pārvaldi, īpašs aizlūgums tika veltīts sociālās aprūpes centram ,,Alūksne’’, kā par Balvu sociālās aprūpes centru ,,Balvi’’. Centra iemītniece Ilze Skangale pasākumu papildināja ar dziesmām- litāniju veltītu Jaunavai Marijai.

Lūdzāmies par baznīcām, piederošajām draudzēm un draudžu ganiem, ar cerību tikties Lieldienās ,,Kristus Augšām celšanās svētkos’’!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.