Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldību kapitālsabiedrību pārraudzības revīzija izmaksās 137 400 eiro

Foto: Pexels.com

Pašvaldību kapitālsabiedrību pārraudzības revīzija, tostarp Alūksnes pašvaldības, izmaksās 137 400 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskajā iepirkumā par pirmās kārtas ārkārtas finanšu revīzijām ir uzvarējusi SIA “Ernst & Young Baltic”, kas auditēs četras no kopumā plānotajām piecām pašvaldībām, tā vēsta aģentūra Leta.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, starptautiskā auditorkompānija “Ernst & Young Baltic” Latvijā reģistrēta 2002.gadā. Kompānijas kapitālā 99,99% pieder Igaunijā reģistrētam uzņēmumam “Baltic Network”, bet 0,01% – Beļģijā reģistrētam uzņēmumam “EY Eurioe SCRL”.

Uzņēmuma apgrozījums Latvijā 2019.gadā bija nedaudz vairāk nekā 19 miljoni eiro, bet peļņa – 4,7 miljoni eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ziņots, revīzijas tiks veiktas Saldus, Alūksnes un Jelgavas novada pašvaldībās, kā arī Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Kā iepriekš informēja VARAM, vēl viena pašvaldība tiks izvēlēta no Pierīgas aglomerācijas, tādējādi aptverot visus plānošanas reģionus un vērtējot visu mērogu pašvaldības.

Revīzijas mērķis esot izvērtēt pašvaldības kā kapitāla daļu turētāja likumā “Par pašvaldībām” noteikto pienākumu izpildi pašvaldības kapitālsabiedrību efektīvas pārvaldības, racionālas un ekonomiski pamatotas resursu izmantošanas, labas korporatīvās pārvaldības principu ievērošanā, un līdzdalības nosacījumu ievērošanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.