Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldībām liela mēroga vakcinācijas centri būs jānodrošina ar telpām un pamataprīkojumu

Foto: LSM

Lai organizētu liela mēroga vakcinācijas centru darbu, pašvaldībām būs jānodrošina telpas un pamataprīkojums, “Alūksniešiem.lv” noskaidroja aģentūrā Leta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācijas projekta biroja izstrādātajā plānā norādīts, ka pašvaldība vai cits apsaimniekotājs vakcinācijas centru nodrošinās ar galdiem, krēsliem un elektrības pieslēguma vietām.

Tāpat būs jānodrošina atkritumu urnas sadzīves atkritumiem, jānodrošina telpu ikdienas uzkopšana un nepieciešamības gadījumā arī uzkopšana vakcinācijas laikā. Pašvaldībām būs jānodrošina interneta pieslēgums, norādes un grīdas marķējums kā arī apsardze.

Savukārt vakcinācijas pakalpojumu sniedzējs nodrošinās datorus, reģistrācijas uzskaites tabulas, anketas, rezerves interneta pieslēgumu, ledusskapjus vakcīnu uzglabāšanai, kancelejas preces, rezerves elektrības ģeneratorus vakcīnu uzglabāšanas ledusskapju darbības nodrošināšanai, medicīnas atkritumu savākšanu un utilizāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācijas pakalpojumu sniedzējs nodrošinās arī ar vakcinācijas procesu saistīto aprīkojumu, individuālos aizsardzības līdzekļus, temperatūras mērītājus pie ieejām kā arī ūdeni, kafiju un tēju saviem darbiniekiem.

Jau iepriekš informēts, ka iela mēroga vakcinācijas pret Covid-19 centru izveidei iezīmētas kopumā 20 pilsētas. Līdztekus arī tiktu izveidoti vismaz astoņi mazāki vakcinācijas punkti ar 1000 vakcinācijas epizožu kapacitāti nedēļā. Šie punkti, pēc pašreizējiem ministrijas plāniem, potenciāli atrastos Madonā, Bauskā, Alūksnē, Salaspilī, Tukumā, Kuldīgā, Saldū, Siguldā, Aizkrauklē un Gulbenē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.