Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība neatrod komersantus mazgāšanās pakalpojumam Alūksnē

Foto: Pexels.com/ attēlam ilustratīva nozīme

Pirms neilga laika Alūksnes novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos mazgāšanās pakalpojumu sniedzējiem Alūksnē, aicinot atsaukties privātā sektora komersantus, kuri sniedz vai būtu gatavi sniegt mazgāšanās pakalpojumu Alūksnes pilsētā un novadā Alūksnes novada trūcīgajiem iedzīvotājiem. Informācija pašvaldībai bija jānosūta līdz 18. martam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vai atradās interesenti? Kad un kāpēc šāda ideja radusies, vaicājām Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei Evitai Aplokai. “Šis aicinājums bija saistīts ar mazgāšanās pakalpojuma sniegšanu Sociālo lietu pārvaldes klientiem, kuriem tas piešķirts, pamatojoties uz pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Šo pakalpojumu pašvaldība vēlējās nodot kādam komersantam, taču neviens nav atsaucies,” uzsver E. Aploka.

Savukārt Sociālo lietu pārvaldes vadītājs Arturs Upīts informē, ka mazgāšanās pakalpojumu Sociālo lietu pārvaldes klienti, kuriem tas bija piešķirts, varēja saņemt pārvaldes nomātajās telpās Jāņkalna ielā. “Šobrīd šī telpu nomas līguma termiņš ir beidzies. Līdz ar to turpmāk mazgāšanās pakalpojumu pārvalde varēs nodrošināt tikai tiem klientiem, kuri saņem mājas aprūpes pakalpojumu. Jāuzsver gan, ka ārkārtējās situācijas laikā šo pakalpojumu sniedz tikai šai klientu grupai. Sociālo lietu pārvalde vēl vērtēs, vai aicinājumu pieteikties iespējamiem mazgāšanās pakalpojuma sniedzējiem izsludināt atkārtoti. Kad uzbūvēs grupu dzīvokļu mājas Kārklu ielā, šādu pakalpojumu pārvalde varēs sniegt tur,” vēsta A. Upīts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.