Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība neatrod komersantus, kas gatavi sniegt mazgāšanās pakalpojumus Alūksnē

Foto: Pexels.com/ attēlam ilustratīva nozīme

Pirms neilga laika Alūksnes novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos – mazgāšanās pakalpojumu sniedzējiem Alūksnē. Pašvaldība aicināja atsaukties privātā sektora komersantus, kuri sniedz vai būtu gatavi sniegt mazgāšanās pakalpojumu Alūksnes pilsētā un novadā Alūksnes novada trūcīgajiem iedzīvotājiem. Informācija pašvaldībai bija jānosūta līdz 18. martam. Vai atradās interesenti? Kad un, kāpēc šāda ideja radusies, vaicājam Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei Evitai Aplokai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šis aicinājums bija saistīts ar mazgāšanās pakalpojuma sniegšanu Sociālo lietu pārvaldes klientiem, kam tas piešķirts, pamatojoties uz pašvaldības saistošajiem noteikumiem. Šo pakalpojumu pašvaldība vēlējās nodot kādam komersantam, taču neviens nav atsaucies,” viņa uzsver.

Sociālo lietu pārvaldes vadītājs Arturs Upīts informēja, ka mazgāšanās pakalpojumu Sociālo lietu pārvaldes klienti, kam tas bija piešķirts, varēja saņemt pārvaldes nomātajās telpās Jāņkalna ielā. Šobrīd šī telpu nomas līguma termiņš ir beidzies. Līdz ar to turpmāk mazgāšanās pakalpojumu pārvalde varēs nodrošināt tikai tiem klientiem, kuri saņem mājas aprūpes pakalpojumu. Jāuzsver gan, ka ārkārtējās situācijas laikā šo pakalpojumu sniedz tikai šai klientu grupai. Sociālo lietu pārvalde vēl vērtēs, vai aicinājumu pieteikties iespējamiem mazgāšanās pakalpojuma sniedzējiem izsludināt atkārtoti. Kad tiks uzbūvētas grupu dzīvokļu mājas Kārklu ielā, šādu pakalpojumu pārvalde varēs sniegt tur.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.