Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā

Foto: pixabay.com

Turpinot Alūksnes novada attīstības programmas izstrādi 2021.-2027. gadam, Alūksnes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus līdzdarboties šī attīstības plānošanas dokumenta izstrādē, atbildot uz aptaujas anketas jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujas anketā iedzīvotāji lūgti izteikt savu viedokli un priekšlikumus par dažādu jomu attīstības iespējām Alūksnes novadā turpmākajos gados, kā arī novērtēt pašvaldības pakalpojumu un infrastruktūras nodrošinājumu līdzšinējā periodā.

Pašvaldība aicina anketu aizpildīt ne tikai pašlaik Alūksnes novadā dzīvojošos iedzīvotājus, bet arī tos novadniekus, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Alūksnes novadā, taču faktiskā dzīves un darba vieta atrodas citviet Latvijā vai pasaulē.

Aptaujas anketu iespējams aizpildīt elektroniski: https://survey123.arcgis.com/share/99e5be02ea4f4901a8e4397eae4c9a3d, drukātā formātā klātienē tā pieejama Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza ielā 11, Alūksnē, visās novada pagastu pārvaldēs un novada bibliotēkās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptauja notiek no 2021. gada 5. augusta līdz 10. septembrim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.