Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina dzīvokļu īpašniekus izteikt viedokli par māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu

Attēlam ilustratīva nozīme

Alūksnes novada pašvaldība aicina tos novada iedzīvotājus, kam pieder dzīvoklis SIA “Alūksnes nami” apsaimniekotās vai pārvaldītās mājās, līdz 31. martam aizpildīt aptaujas anketu, vēsta Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Aploka norāda, ka aptaujas mērķis ir apzināt dzīvokļu īpašnieku viedokli par dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumu kvalitāti, efektivitāti un pieejamību.

Likums “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” nosaka, ka pašvaldības pienākums ir pārvaldīt dzīvojamo māju līdz tam brīdim, kad mājas pārvaldīšanas tiesības tiek nodotas dzīvokļu īpašnieku sabiedrībai vai ar dzīvokļu īpašnieku savstarpēju līgumu pilnvarotai personai. Šim uzdevumam Alūksnes novada pašvaldība ir pilnvarojusi pašvaldības kapitālsabiedrību SIA “Alūksnes nami” saskaņā ar abu pušu noslēgto dzīvojamā fonda pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pilnvarojuma līgumu.

Šobrīd SIA “Alūksnes nami” novada teritorijā apsaimnieko 114 dzīvojamās mājas, kuru dzīvokļu īpašnieki nav pārņēmuši pārvaldīšanas tiesības, un to pārvaldīšanu veic pašvaldības vārdā. Pēdējos piecos gados 24 māju pārvaldīšanas tiesības nodotas dzīvokļu īpašnieku sabiedrībai vai ar dzīvokļu īpašnieku savstarpēju līgumu pilnvarotai personai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujas anketu var aizpildīt elektroniski šeit: https://ej.uz/AN_aptauju, saite uz to ir pieejama arī pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv, kā arī, izmantojot norādīto QR kodu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.