Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pasūta projektu jaunai elektrolīnijai

Jau vairākkārt laikrakstā esam vēstījuši par to, ka elektrolīnijas, kas ierīkotas ar elektrības stabiem dārzkopības kooperatīvajā sabiedrībā “Sīļi – 1”, Alūksnē, ir morāli un fiziski novecojušas. Pašlaik rit garais ceļš uz to nomaiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības biedri, apspriežot šo jautājumu kopsapulcē, nolēma uzdot valdei par pienākumu līdz nākamajai kopsapulcei sagatavot aprēķinu apsaimniekošanas maksas ieviešanai tā, lai būtu zināms budžets pirmo darbu veikšanai, lai salabotu kritiskā stāvoklī esošos vecās elektrolīnijas posmus.

Paralēli tam atsevišķa domu biedru grupa, kuriem ir īpašumi “Sīļi – 1” teritorijā, uzņēmās iniciatīvu un, aicinot viņiem pievienoties arī citus interesentus, nolēma pasūtīt projektu jaunas elektrolīnijas ar individuālām pieslēguma vietām ierīkošanai. Aicinājumam atsaucās pavisam 91 zemes gabala īpašnieki, kuri atsevišķā kontā iemaksāja projekta izstrādei nepieciešamo finansējumu. Piedalīties būvprojekta izstrādes izmaksu līdzfinansējumā proporcionāli pašvaldības tiesiskajā valdījumā un īpašumā esošajiem līdz 40 zemes gabaliem, marta domes sēdē balsojot nolēma arī Alūksnes novada pašvaldības domes deputāti.

Projekta izstrāde pasūtīta SIA “Alūksnes energoceltnieks”, kam par darbu jau pārskaitīts avansa maksājums. Sagatavoto projektu minētie zemes īpašnieki varētu gaidīt apmēram pēc aptuveni sešiem mēnešiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.