Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Par papildus piešķirtajiem 75 miljoniem eiro šonedēļ sāks atjaunot autoceļa posmu Alūksnes novadā

Par papildus piešķirtajiem 75 miljoniem eiro šonedēļ Vidzemē un Latgalē sāks atjaunot segumu vairākos reģionālo autoceļu posmos, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas valsts ceļi” Komunikācijas daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē sākta asfalta seguma atjaunošana autoceļa Kocēni-Limbaži-Tūja (P11) posmā no Umurgas līdz Limbažiem. Šonedēļ satiksme vienā autoceļa posmā tiks regulēta ar luksoforiem un ir noteikts satiksmes ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. 

Asfalta seguma atjaunošanas darbi sākti arī autoceļa Smiltene-Velēna-Gulbene (P27) posmā no krustojuma ar Vidzemes šoseju (A2) līdz tiltam pār Palsu. Šajā posmā šonedēļ ir paredzēti divi ar luksoforiem regulēti posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Lai izbrauktu šo posmu, būs nepieciešamas papildu 40 minūtes.

Būvdarbi uz abiem šiem autoceļu posmiem paredz iesēdumu remontu un dažviet arī profila labošanu ar sekojošu virsmas apstrādi, grants nomaļu uzpildīšanu un horizontālā marķējuma atjaunošanu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz autoceļa P11 pie Limbažiem darbus veic SIA “Binders” par līgumcenu 360 000 eiro, un tos plānots pabeigt augusta beigās, bet uz autoceļa P27 būvdarbus veic SIA “8 CBR” par līgumcenu 998 000 eiro, un tos plānots pabeigt oktobrī. Būvdarbi abos posmos tiek finansēti no ekonomikas sildīšanai papildus piešķirtajiem 75 miljoniem eiro.

No otrdienas sākta seguma atjaunošana uz autoceļa Litene-Alūksne (P43) posmā no Kāršu purva līdz Alūksnei. Šonedēļ posmā ir sagaidāms pirmais luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. 

Savukārt trešdien, 29.jūlijā, plānots sākt autoceļa Ainaži-Matīši (P15) seguma atjaunošanas būvdarbus posmā no Staiceles līdz Alojai. Šonedēļ šajā autoceļa posmā paredzēts viens ar luksoforiem regulēts posms, kā arī ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seguma atjaunošana šajos posmos paredz iesēdumu remontu, ieklāt asfalta izlīdzinošo kārtu un veikt virsmas apstrādi, nomaļu uzpildīšanu un horizontālā marķējuma atjaunošanu. 

Būvdarbus abos šajos posmos veiks “8 CBR”. Līgumcena darbiem autoceļa P43 posmā ir 945 000 eiro, bet autoceļa P15 posmā – 894 000 eiro. Šīs izmaksas tiek segtas valsts budžeta papildus piešķirto 75 miljonu eiro ietvaros. Būvdarbus abos posmos plānots pabeigt septembrī.

Tāpat sākti autoceļa Ērgļi-Drabeši (P31) seguma atjaunošanas darbi posmā no Ģikšiem līdz Amatai. Šonedēļ posmā noteikts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā. 

Būvdarbi paredz veikt šķembu kārtas izbūvi, ūdens novades sistēmas sakārtošanu un dubulto virsmas apstrādi. 

Vienlaikus līdzīgi darbi paredzēti arī uz autoceļa Cēsis-Raiskums-Auciems (V287) no Gaižēniem līdz Auciemam. 

Būvdarbus abos šajos posmos veic SIA “Saldus ceļinieks” par kopējo līgumcenu 766 000 eiro, ko sedz valsts budžets. Darbus abos posmos plānots pabeigt oktobrī.

Savukārt Latgalē sākti seguma atjaunošanas darbi reģionālā autoceļa Rēzekne-Dagda (P55) posmā gar Rāznas ezeru. Būvdarbu laikā tiks veikta asfaltbetona iesēdumu labošana, ceļa profila labošana, pieturvietu atjaunošana un virsmas apstrāde. Satiksme būvdarbu zonā ierobežota līdz 50 kilometriem stundā un to regulē ar luksoforiem. 

Darbus veic “8 CBR” par līgumcenu 926 647 eiro, kas tiek segta no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros. Darbus plānots pabeigt septembra sākumā.

Šonedēļ sāks atjaunot segumu arī reģionālā autoceļa Ludza-Briģi-Zilupe (P136) posmā no Skriņiem līdz krustojumam ar reģionālo autoceļu Ploski-Zilupe-Šķaune-Ezernieki (P52). Šajā posmā tiks veikta caurteku un autobusu pieturvietu atjaunošana, izlīdzinošā frēzēšana, asfaltbetona izlīdzinošās kārtas izbūve un virsmas apstrāde. Būvdarbu laikā ātrums tiks ierobežots līdz 50 un 70 kilometri stundā un vienā posmā satiksmi regulēs ar luksoforiem. 

Arī šajā objektā darbus veiks “8 CBR”. Būvdarbu līgumcena ir 1 044 030 eiro, kas tiks segta no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros. Darbus plānots pabeigt septembra beigās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.