Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pabeigta Annas kultūras nama ēkas siltināšana

Annas pagastā ekspluatācijā pieņemta kultūras nama ēka, kam ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu veikti vairāki energoefektivitātes uzlabošanas darbi, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēkas siltināšanu Alūksnes novada pašvaldība veica projektā “Energoefektivitātes paaugstināšana Alūksnes novada pašvaldības ēkā”. Bez kultūras nama ēkā atrodas arī pagasta bibliotēka, un plānots, ka līdz jaungadam uz ēku no pašreizējām telpām pārcelsies arī pagasta pārvaldes darbinieki. Nosiltināta fasāde, cokols, bēniņu grīda, nomainītas vienas ārdurvis un visā ēkā ierīkots energoefektīvs apgaismojums, nomainot daļu gaismekļu un visas spuldzes esošajos gaismekļos.

Pēc projekta īstenošanas samazināsies primārās enerģijas patēriņš un siltumnīcefekta gāzu apjoms gadā. Līdz ar primārās enerģijas patēriņa samazināšanos saruks arī pašvaldības izdevumi par energoapgādi un siltumapgādi.

Projekta finansējums sastāv no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem, valsts budžeta dotācijas un Alūksnes novada pašvaldības līdzfinansējuma. Būvdarbu izmaksas ir 126 802,63 EUR ar PVN, autoruzraudzības  – 1 076,90 EUR ar PVN, savukārt būvuzraudzības izmaksas – 4 356,00 EUR ar PVN.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus veica SIA “ACK būve”, autoruzraudzību nodrošināja SIA “Efekta”, būvuzraudzību – SIA “BBPV”. Projektu vada Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Plānošanas un attīstības nodaļas projektu vadītāja Santa Supe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.